دوشنبه 10 آذر 1399
تاریخ انتشار : 25 آبان 1396 - 19:11:20
همایش شبکه های هوشمند انرژی ۹۶
همایش شبکه های هوشمند انرژی ۹۶

پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- دانشگاه شهید رجائی به همراه انجمن علمی شبکه هوشمند انرژی ایران، اقدام به برگزاری همایش شبکه‌های هوشمند 96 در آذر ماه سال جاری ‌می نماید.

هدف  این همایش علاوه بر توسعه مرزهای دانش و تبادل نظر علمی و فنی اساتید، دانشجویان و محققین، آشنایی بیش تر متخصصین این موضوع با یکدیگر و همچنین با مراکز صنعتی مرتبط می باشد. این همایش شامل سخنرانی‌های کلیدی، ارائه مقالات در نشست‌های علمی - تخصصی، برگزاری کارگاه‌ها و میزگردهای آموزشی - پژوهشی و نمایشگاه‌های تخصصی است. کمیته علمی کنفرانس از کلیه محققین و علاقمندان دعوت می‌نماید مقالات خود را که حاوی آخرین یافته‌های علمی در زمینه شبکه‌های هوشمند می‌باشد، به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند.

  محورهای همایش شامل شهر هوشمند و اینترنت اشیا  -حمل و نقل و وسایل نقلیه الکتریکی- پایش، کنترل و حفاظت ناحیه گسترده- سیستم‌های مخابراتی و فناوری اطلاعات- امنیت فیزیکی و سایبری شبکه‌های هوشمند-قابلیت اطمینان، مدیریت انرژی و پاسخ‌گویی بار- فرهنگ ­سازی، قانون‌گذاری و استانداردهای شبکه‌های هوشمند- حسگرهای هوشمند، سیستم‌های اندازه‌گیری پیشرفته و اتوماسیون-تولیدات پراکنده، ذخیره‌سازی انرژی، ریزشبکه، شبکه‌های توزیع فعال و هاب انرژی ، کاربرد سیستم‌های توان و انرژی (تولید، انتقال، توزیع، بازار، بهره‌برداری و طراحی)-نقش شبکه‌های هوشمند در مدیریت خطا (زیربنای حفاظت، پاسخ اضطراری و بازیابی سیستم) می باشد.

نظر خود را ارسال نمائید

نام :
آدرس ایمیل :
نظر * :
كد امنیتی : *
 
اگر تصویر ناخواناست را کلیک کنید (اینجا)